| Monica_9386 a întrebat:

Heyyhappy. Cine joaca It girl p facebookbig grin? Si cine stie` cum vorbesc unele intre ele? ew m-am apucath ieribatting eyelashes Si vreau sa stiu si ew mai toth despre joc`; d

2 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Nu poti vorbi, nu este chat sad. Mdeeci, ca sa castigi nivele participa la party'uri, iti poti face un prieten daca ai 3 prieteni.si cam atat big grin

| DidY_8183 a răspuns:

Jocul este foarte frumos...eu ma joc d vreo luna zi de zi si sunt la nivelul 38 [in prezent].
nu sunt foarte multe informatii despre joc.cu cat treci la un nivel mai mare.cu atat este mai greu.
Iti poti face "iubit" daca nivelu` la care esti tu corespunde cu flirt`ul p care il are el.
Si cam atathappy. Succes:*!