| eusituimprnoi2 a întrebat:

Heyy. Tocmai am am aflat. ca un baiat care ma placea ii supne unei prietene ca nu ma mai place. dar nu stiu sigur daca e adevarat. pentru ca as vrea sa-l fac sa ma placa din nou dar nu stiu cum.:-( Poate sa am o sansa la el.:-)

1 răspuns:
| Crisu14 a răspuns:

Pai gandeste-te ce ai facut tu de nu te mai place.
Eu ti-as recomanda sa il lasi un timp singur.
Sau sa incerci sa il faci gelos cu altcineva, astfel incat sa ii vezi reactia si dupa sa poti discuta cu el pe (mesenger, facebook) sau chiar (fata in fata)
Incearca sa comunici cu prietenii lui, s-ar putea sa ciripeasca ceva ce ar putea sa te ajute.
Trebuie sa ai rabdare. happy
Succes! :*