| brya a întrebat:

Heyy TPU, duminica ma duc la ziua unei fete si nu stiu cum sa ma imbrac, mia-ti putea da cateva idei si chiar si niste poze cu tinute? dau funda la cea care-mi place :*!

Răspuns Câştigător
| LisLissa a răspuns:

Ai putea sa iei o camasa in carouri cu o pereche de blugi, ugg, bretele si papion..sau o bluza simplu intr-o culoare si un hanorac, blugi clorati si bocanci...Colanti,pantaloni scurti de blugi, un tricou si ugghappysper ca ti-am fost de ajutor

1 răspuns:
| BiuL a răspuns:

Depinde unde mergi, cati ani ai etc
Eu am fost sambata la zi de nastere si m-am imbracat asa : http://therhythmofheels.wordpress.com/2013/01/27/ootd/ dar noi am fost intr-o cafenea apoi intr-un club.