| Adytzu_Ady_1996 a întrebat:

HEYY TPU vreau niste statusuri Dau funda

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asa! Si?

| liliana242 a răspuns:

Fericirea nu înseamnă să ai: Banii, Maşină sau Lux, Dar să ai pe cineva lîngă tine, Care să te iubească aşa cum eşti.
Orice bărbat are nevoie de o femeie atunci când are probleme, pentru că exact ca într-un joc de şah, regina apară regele!
Motivul pentru care oamenii pastreaza amintirile, este pentru-ca elle sunt singurille care ramin la fell, cind ttoatta lumea se schimba!
-Unul dintre cele mai grele lucruri in viata este sa ai cuvinte in inima, pe care nu le poti pronunta!
Te crezi in stare sa ma poti judeca? Incearca dar mai intai fa o analiza avand ca subiect de studiu persoana ta!
Zâmbeşte celui care te-a părăsit ca să nu creadă că-ţi pare rău!
Nu te teme niciodată de umbre, ele arată doar că există lumină în apropiere!
Pentru lume tu esti cineva, pentru cineva tu esti lumea!
-Vrei votca? -Nu mersi. -Si ce mai faci cu dragostea? -Stii ceva, Scoate votca!
Și vine vremea când realizezi că niciodată nu o să fii destul de bună pentru unii oameni, dar asta nu e problema ta. Este a lor.
Două bufniţe stau pe o creangă. Prima zice:
-Buhuhu
A doua:
-Buhuhu pe măta că m-ai speriat
- Cateodata ma surprinzi ca ma holbez la tine. Nu este din cauza ca esti frumoasa, ci mama mea mi-a spus ca "dracusorii" au coada si chiar ma intrebam unde este a ta?
Dintzii tai sunt ca stelele de pe cer: de un galben orbitor si la mare distanta unul de celalalt.