| francyyy a întrebat:

HEYY Vreau sa fac un majorat tematic? Ma poate ajuta cineva cu niste idei... fara bal mascatbig grin

2 răspunsuri:
| վፀiፀፀ a răspuns:

Heii`! Depinde cand vrei sa ti`l faci. De exemplu eu miàm facut ziua de 14 ani cu tema ``Iarna``. Invitatii au venit cu fulgii de zapada prin parlaughing. unele fete au venit cu o imbracaminte gen ``Craiasa zapezii```. Acuma depinde de ceea ce iti place tie[eu am ales tema ``iarna`` pentru ca iubesc iarna:X]. Poti alege o tema ``Oceanica``. sau o tema cu animale... Sau ``Vedete``. O tema buna pe care am mai intalnit`o a fost ceva cu alimentelaughing ``Alimentele``. ori poti pune o tema.``Cum te vezi in viitor``

Sper ca te-am ajutathee hee`!

| ioana12345 a răspuns:

Manelisti vs rockerilove strucklove struck