| pufulete_5719 a întrebat:

Heyy... Vreau si eu niste sfaturi de la voi cum sa imi mai aranjez parul...Este putin c-am dificil pentru ca parul meu este foarte foarte des, cret si c-am aspru.nainte aveam parul lung dar acum cateva saptamani mi l-am tuns scurt c-am pana la umeri dar daca este cret se ridica putin mai sus de meri. Spuneti-mi va rog cum sa-l mai aranjez.Momentan il am intins cu placa

Funda

2 răspunsuri:
| marria_7862 a răspuns:

E pacat ca iti strici parul cret cu placa. Si eu il am cret si mi l-am ars foarte tare de la placa si acum imi pare rau. Dupa fiecare spalare foloseste un balsam, sau o masca pentru parul cret si aspru, iar pentru aranjat putina spuma face minuni, cea de la Nivea este foarte buna. Pa pa :*

| Anonimaa909 a răspuns:

Ei cred ca un mod dragut de ati aranja parul cret si scurt ar fi sa iti faci placa dupa aia il dai intr-o parte iti lasi putin breton si iti faci o coada sau mai prinsi ceva acolo cu niste clame... poate o sa ti se para urat dar e frumos e ca eu nu stiu se explic. Oricum Noroc;*
Sunt sigura ca un mod o sa gasesti.
Pupic.:*