| anonim_4396 a întrebat:

Hi all :* cand ascult muzica in winamp si am si messsul deschis imi apare numele melodiei la status dupa care nu imi mai apare si imi apar statusurile pe care le aveam la mess stiti cumva cum pot sa rezolv aceasta mica problema :-s ca ma dispera ~xyawn

2 răspunsuri:
| User a răspuns:

Dezinstaleaza programul respectiv. hiper ym cred ca ii zice.

| georgiana a răspuns:

Eu am avut probelem cu programul asta, l-am sters pentru ca de fiecare data imi dadea eroare si ma dispera. L-am cautat pentru o colega, dar eu nu-l mai vreau.