| anonim_4396 a întrebat:

Hi all:* spuneti-mi si mie in sectorul 6 o cosmeticiana buna care sa penseze bine.Sa iti dea o forma frumoasa etc. Dar sa nu coste foarte mult.Multumesc mult:*

1 răspuns:
| madagascar a răspuns:

Este un salon la ghencea, la capatul lui 41, pe vladeasa cred, este 13 lei, eu m-am facut acum 3 saptamana si imi place foarte mult cum m-a facut, e salonul de dupa cofetarie, e o doamna la vreo 40-50 ani, face bine si nici nu te doare tare.