| BicolorBell;x a întrebat:

Hi alls!
Am si eu o intrebare...de fapt o rugaminte.
Vreau si eu un regim alimentar pentru a slabi si niste exercitii fizice pentru abdomen si piceoare.
Dar...nu vreau sa dati acum pe google si postati primul raspuns.
Vreau ceva p care l'ati incercat si merge.
Pls, raman datoare!

7 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Chiar daca nu vrei de pe Google, eu tot iti dau si cred ca o sa-ti fie de folos. Uita-te! Incercatul si rezultatele depind de cata miscare faci si difera de la om la om.
http://www.sfatulmedicului.ro/......izice_1593

| Zmeura a răspuns:

Eu incerc sa am ingras. Orcum nu manca dulciuri, mai taie din portia din carne, iesi pe afara, alerga etc. succes!

| PuяpℓeMusic a răspuns:

Incearca dieta Nicoletei Luciu:D

http://www.acasatv.ro/......ascut.html

| Anda_5509 a răspuns:

Pai ce link ti a dat molly cred ca e bun.
Si exercitii:abdomene, geoflexiuni, mers pe jos

| BicolorBell;x explică:

Da dar la micul dejun sunt la scoala si nu cred cu imi pot lua acolo carne si nu mai stiu ce...

| gheorghita a răspuns:

Uite ce iti propun eu. bea de dimineata inainte sa mergi la scoala un ceai / o cana de lapte/ o cafea/ un ou fiert la alegere iar la scoala sa iti iei 2 mere sau 2 portocale 2 mandarine cand ajungi acasa poti manca un castronel de ciorba/ un gratar/ cartofi fierti iar la 6 poti manca un iaurt o cana de lapte fructe
Incearca sa te apuci de alerga este bun pentru toate grupele de muschi. vorbeste cu o prietena si poate mergeti impreuna Bafta!

| molly_7409 a răspuns:

Eu am tinut acum un an dieta Scarsdale si am slabit in 2 saptamani 8 kg este mai stricta. dar nu am respectat-o 100% de ex cand imi era pofta foaarte tare de ciocolata sau ceva ce in mod normal cand ti regim nu mananci luam o bucatica 2 de pofta... dar in fine am reusit sa slabesc cat imi propusesem si mi-a redus si pofta de mancare. nu m-am mai ingrasat de atunci. asa ca daca il poti tine ti-l recomand :) uite aici un link unde ti-l da calumea :
http://www.sanatateata.com/diete-cure/dieta-scarsdale.htm