| speechless070 a întrebat:

Hi, am 1.51 m si 52 de kg credeti ca ar trebui sa mai slabesc si daca da cam cat. Imi puteti recomanda niste exercitii alerg in fiecare zi in jur de 2 km si fac si alte exerciti cam 50 abdomene flotari si genoflexiun dar freeau ceva mai rapid pentru slabit pana incepem scoala

Răspuns Câştigător
| anonimussssssss a răspuns:

Daca faci ce ai spus o sa slabesti f bine si o sa ai pielea neteda.incearca sa bei mai multa apa si sa nu mai mananci dupa ora 6

1 răspuns:
| baru a răspuns:

Sall. Cel putin 5 kg. sa dai jos. In afara de alergari, coarda, bazin, mobilitate. Alergarea se face cu coarda. Garantat vei slabi. Legat de dieta fara nici o problema. Pa!