| Bya4U a întrebat:

Hi!winking As dori si eu o idee pentru o farsa. Una simpla si amuzanta pentru un prieten de-al meu, care de asemenea mi-a facut o gluma prosteasca. Grabiti-va, va rog, o vreau pana maine!

4 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Daca ii stii numarul de telefon si id-ul de mess, baga-il pe internet pe diferite site-uri, de sport ca www.liga2.ro sau www.sport365.ro ca sa il afle lumea si sa faca misto de el;)

| CGUL91 a răspuns:

Folie transparenta pe capacul de la WC. GENIAL! happy

| RoxyBrunetzik a răspuns:

Pai tias recomanda sa
1 poti sa (decat daca doarme iar tu poti sa te duce acasa la el ) poti sa iei niste farduri ruz ...etc si te duci la el acasa (daca sta singur sau parinti nu-s acasa si il faci cu ruz il fardezi etc.
2. poti sa faci sau sa cumperi fro felie de tort si daca il vezi ca se trepe pi la frun colt te acunti, el vine dintr-o parte ia culti iar tu dai cu felia de tort.o ieee cam debuna

3daca sunteti la scoala sau liceu (daca sunteti amundoi in clasa poti sa iei niste sare sau zahar la tine si sa zicem ca sia loat mancare la el (cipsuri senvisetc ) si ii pui sare sau zagar in ele cand e plecat in pauza.
4. il pui pe un baiat care e prieten cat de cat cu tine sa se prefaca ca e cu tine dar mai pe ascuns

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune`i la o fta urata ca o place,dar ca isi doreste sa fie directa si sa il abordezE, sa il sarute direct, iar el o sa ramana uimitlaughing(preferabil sa il placa acea fta sau sa vrea un pr).Sau daca sunteti in acelasi loc ai putea sa-i pui o banana sau cv cand se duce la baie si cand o sa se aseze sa rada toata lumea cu care sunteti de el.hee hee