| Insurgent a întrebat:

Hi! ati fost in pitesti? cum este sunt magazine faine si cam ce se gaseste pe acolo(ma refer la haine, medalioane, bratari etc)big grin, plzz phototshappy
funda:d

Răspuns Câştigător
| Pufuleti a răspuns:

Salut!
Pai pe aici sunt destule magazine bunicele, daca stii unde sa le cauti. Depinde ce gusturi ai in materie de haine. Eu de exemplu ma imbrac cat mai normal si simplu si mi-e greu sa gasesc haine aici laughing

Avem asa:
Euromall: e la intrarea in oras cand vii dinspre Mioveni. Un centru comercial mare in care gasesti mai de toate (bani sa ai)
Magazinul John: la intrarea dinspre Curtea de Arges, in cartierul Gavana - asta e pentru blugi si haine de piele. (nu e prea interesant)
Centrul orasului: multe magazine, inclusiv Fortuna: aici gasesti tot ce vrea inima ta laughing E paradisul magazinelor din Pitesti.
Mai gasesti Kenvelo, Catalina si alte nume care imi scapa pe moment.
Alte centre comerciale: Auchan (intrarea dinspre Slatina), Carrefour si Metro (dinspre Bucuresti).

Pentru haine si accesorii recomand centrul big grin Nu am facut poze prin magazine, deci nu pot pune laughing