| AnonimGirl13 a întrebat:

Hi buna! Cum sterg o persoana din lista de prieteni? Fundita!kiss

6 răspunsuri:
| Idc12345 a răspuns:

Click stanga pe acea persoana si apoi delete

| MariA00 a răspuns:

Te referi pe TPU? Daca da atunci vezi ca in stanga scrie "prieteni" dai click, iti vor aparea toti prietenii si in dreapta la fiecare prieten scrie "sterge prieten". Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe TPU:dai la Prieteni(in stanga paginii,sub,,Pune intrebarea ta aici!,,),si in dreapta pozei de avatar ai optiunea,, Sterge Prieten,,.Dai click pe ea.

Pe 'mess:dai click cu partea dreapta(!)a mouse-ului pe numele prietenului si apoi dai,, Delete,,.

:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
In meniul portocaliu din stanga, unde este scris:
Vizualizare profil
Editare date logare
Editare profil
Mesaje
Intrebarile mele
Raspunsurile mele
Intrebari favorite
Prieteni
Notificari
Logout,
dai click pe Prieteni.
Te duci la prietenul care vei sa-l stergi si dai click pe "Sterge prieten"(este scris cu rosu in dreapta numelui sau)
O zi buna!

| AnonimGirl13 explică:

De pe fb sorii m-am grabit ca trebuie sa plec si am uitat sa scriu fb

| AnonimGirl13 explică:

Am zis ca pe fb(este scris in primul coment)