| ana_7460 a întrebat:

Hi...Care ati mai organizat pana acum vreun ball halloween? ajutati-ma si pe mine cu niste idei pentru probe...Sau spuneti-mi ce probe as putea sa pun? Sunt organizatoare de ball si nu prea am idei...

2 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

In preimul rand iti trebuie sa faci o selectie a tinutelor de halloween, apoi fel de fel de scenarii care doriti voi sa le folositi la bal. Distractie placuta si nu uita nici de atmosfera sa fie cat mai incarcata cu dovleci in forme diferite cu multe lumanari si poti folosi confeti foarte foarte multe.

mlm
| mlm a răspuns:

Scuze in primul rand, din cauza vitezei, se intampla si la case mari.