| AlexandraCroft a întrebat:

happy HI!
Ce pot face in timpul libeR? in afara de iesitul afara cu prietenii, calculator, tv, filme, sa citesc.
Vreau altceva. ceva diferit ma gandesc ca o sa vina vara si ce am sa fac in aceasta perioada?(in afara de partea cand o sa merg la mare pentru ca acolo am ce face).
Cu ce imi pot ocupa timpul liber? ceva orice sa nu ma plictisesc.chiar nu stiu si m`am saturat de cele enumarate mai sus, vreau ceva de genulsa devin pasionata sau dependenta nu stiu cum sa va spun.
Va rog mult sa ma ajutati!
Funda happy.

1 răspuns:
| baru a răspuns:

Sall. Te rog sa nu te superi. Incearca sa privesti si aceasta latura. Apucate de sport. Prin sport, vei castiga enorm. Incearca, Pa!