| MusicisMusic a întrebat:

Hi! Eu nu mai locuiesc in Romania de multi ani si... unele prieteni sau unele persoane romana rade de mine pentru ca nu mai stiu sa vorbeste bine romana, ei stiind deoarece sunt de mai putin timp aici.Cu toate ca la noi in casa se vorbeste aproximativ numai romana eu nu mai vorbesc decat de fata cu parintii pentru ca uit uneori si e ciudat.Cum pot sa vorbesc din nou romana mai bine? Adica nu pot vorbi nici unde doar romana.Printre prietenii meiromani sunt si americani, spanioli si din alte tari si singura limba e engleza. Ceva programe care te invata sa vorbesti corect romana? adica doar sa prnont

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Vorbeste ma mai mult cu parintii tai si gata!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei!Voteaza-mi te rog pisicile.Multumesc!:)
http://magicat.ro/pisica.php?id=35

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceasta traducere e facuta cu google translate care nu stie sa traduca bine, sunt sigura.