| Lexy_8521 a întrebat:

Hi! Mi-am facut singura piercing in buza inferioara aseara iar dimineata era buza umflata si acum am observat ca mi`se scurge un licid alb-galbui este normal sau e infectie? Daca este infectie cum pot scaot neaparat piercingul?

Răspuns Câştigător
| Bloomy a răspuns:

Daca il scoti, nu o sa il mai poti baga asa usor :-s, si doare, pana gasesti partea unde infiletezi biluta straight face. In legatura cu lichidul ala si umflarea buzei, asa mi s-a intamplat si mie de multe ori. dar stai linistita in 2 zile, iti trece :*

1 răspuns:
| adrianadoolce a răspuns:

Daca e infectie scoti piercingul daii cu apa oxigenata si pui pputina ampicilina si trece dar eu stiam ca e normal sa se umfle buza si sa curga lichidu ala dar incearca sa vezi daca e infectata