| Criss12345 a întrebat:

Hi TPU! Am o problema legata de prietenie... Un prieten de al meu vrea sa-i dau conturi foarte pro de transformice. Eu ai dau. Imi zice ca daca nu-i dau imi posteaza conturile pe internet. Si se supara pe mine sad Ce sa fac? El nu vrea sa ma asculte!

3 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Schimba-ti parola la ambele conturi pro si gata, dar in caz ca nu sunt conturile tale si nu poti schimba parolele nu ai incotro decat sa imparti cu el.

| Xaya a răspuns:

Roaga-ti prietenii prin soapta sa te ajute dandu-i ban. Tipul ala nu e prietenul tau!

| Eli2508 a răspuns:

Hmmmm pai ai putea sail raportezi pe acesta adminilor principali(vorbeste in engleza cu ei) si sa le spui problema ta poate te vor ajuta! Pe mine m-au ajutat sa imi recuperez contul de la un prieten care mi l-a luat.