| AnDrEeAdrg a întrebat:

Hi TPU! Am si eu o intrebare....cum pot strange cat mai multe likeuri la o pagina pe facebook?(in afara de cersit, evidentlaughing) Dau fundahappy [P.S.: scuze de categorie, dar e cea mai vizitata]

2 răspunsuri:
| Heyyy a răspuns:

De pe pagina ta dai si tu like la alte pagini, mai dai like pe la poze apoi rogi adminul daca te poate ajuta sa iti faca publicitate la pagina sau le spui prietenilor tai de pagina si daca le place iti vor da like. Succces!>big grin

| iamyours a răspuns:

Pai prin publicitate cu alte pagini, ar fi o idee. sau poti sa distribui unele poze ca sa vada cat mai multa lume de pe fb pagina ta, si sa distribui si de pe fb-u tau, astfel incat oamenii cand vad poza dau click pe ea si ajung lal pagina. bafta