| DungaRosie a întrebat:

Hi TPU... as vrea si eu idei de poze artistice in care sa ma aflu... e pentru un concurs de arta... ma puteti ajuta? mersi

2 răspunsuri:
| Licurici_1572 a răspuns:

Buna!
sa pui multe chestii de aceeasi culoar pe jos.
si tu sa stai intre ele in fundhappy
sau
pe iarba cand e soare si sa faci iarba verde si pe tine sa te lasi alb-negru
poti cu tine si o prietena. prietena ta sa stea la distanta si sa para ca si cum tu ai tine-o in brate sau in palmawinking
sper ca te-am ajutat:d
funda?laughing

| shane_9616 a răspuns:

Inspirate de pe devianart asta e siteul www.deviantart.com/...imposibil sa nu gasesti ceva