| TePupiic a întrebat:

Hi, TPU! Cum va merge oamenilor? Ce faceti cand va plictisiti de PC? In prima luna din vacanta scrieti, cititi?
happy

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cand ma satur ma duc la televizor si acum astept sa imi vina permisul romanesc ca sa imi bag dosarul la examen pentru autocamion.

| ZK a răspuns:

Bună.
Da,când mă plictisesc de PC îmi fac puţin din teme, mă joc jocuri video sau mă culc.laughingNumai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Problema e ca nu ma plictisesc la PClaughing Dar dca s-ar intampla m-as duce pe afara, m-as duce la TV. In nici un caz sa scriu sau sa citesc(nu toate ca nu am de scris) laughinglaughingrolling on the floor

| Differentx13 a răspuns:

Hei happy eu când mă plictisesc de PC îmi fac temele, fiindcă am foarte multe și uneori mai citesc, mă uit la tv happy

| Andradamicutaandu a răspuns:

Buna,eu una cand ma plictisesc stau pe PC sau citesc carti, ma uit la TV, depinde ce am chef sa fac in momentul acelawinking