| Mia999 a întrebat:

Hi TPU!:* funda+vot...cine stie cum se schimba parola de la fs book(face book)imi puteti explica!? merci anticipat! o zi buna!

Răspuns Câştigător
| kri a răspuns:

La pagina ta de facebook in colt scrie Contul meu da click si vezi ca o sa iti apara poza de profil si numele tau sub poza scrie 6 randuri alege al 3-lea rand unde scrie Setarile contului, iar apoi cauta unde scrie parola si dai acolo la schimba...de aici in colo cred ca te descurci si singura!

4 răspunsuri:
| Aηηy a răspuns:

La pagina ta de facebook,sus,in dreapta ai "contul meu".dai click, alegi setarile contului si ai mai multe lucruri, alegi "parola" si o schimbi.

| Cristian3 a răspuns:

Buna,deci. dai la Contul meu ->Setarile contului ->si la parola scrie in dreapta schimba.dai acolo scrii parola veche apoi cea noua si gta! sper ca te-am ajutat!big grin

| kissmebaby33 a răspuns:

Account->account settings->password->change

| YoYo321 a răspuns:

Intrii in pagina ta de facebook, sus, in dreapta ai "contul meu-setarile contului-parola- o schimbi-