| LoveYou2013 a întrebat:

Hi TPU.Imi spuneti va rog cateva povesti amuzante?
funda cele mai amuzante

2 răspunsuri:
| SuperNovaaaaa a răspuns:

A fost amuzanta pentru altii, stanjenitoare, jenanta pentru mine:d. Eram la strand, si era tobogan din ala mare-mare si ma tot dadeam pe el, si chilotii de la costumul de baieerau legati asa pe ambele parti, si tot m-am dat m`am dat, si n`am observat ca mi s-au dezlegat, si cand am ajuns jos, am ajuns fara chiloti, in "pruna" goala, si ...am asteptat sa ajunga si chilotii, deci a fost ceeel mai oribil moment din viata mea, mai ales ca era foarrrtee multa lume acolo, faceau poze nah la copii cum veneau de pe tobogan sau doar priveau asa cum se da lumea, oribil. Foarte multa lume a ras de mine, imi amintesc era un tip s-a trantit pe jos.
Acuma... poti sa te amuzi si tu, ca tot s-a amuzat tot strandu`.

P.S:Aaaa si nu eram foarte mica, aveam vreo` 16 ani.

| mOcoOvu a răspuns:

Da