| Luiiizaa a întrebat:

Hi! Va rog daca stiti sa'mi spuneti cum fac sa'mi creasca unghiile marii! Am o kolega si are niste unghii mari si frumoase si le vreau si eu.Cu ce le dau!
Fundita!; x

Răspuns Câştigător
| Choco a răspuns:

Pai pentru crestere rapida sunt tot felul de lacuri dar eu nu prea cred in ele si la mine nu au mers. dar daca ti se rup at foloseste de la Farmec lotiune pentru tratarea unghiilor cu vitamina B5 ca ala e bun

3 răspunsuri:
| Skittles19 a răspuns:

Citeste aici:

Http://www.lady4ever.ro/......moase.html

Sper ca am fost de ajutor.
Bafta!
Pa, pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai le lasi sa creasca cat vrei tu, apoi ti le pilesti si daca vr poti sa ti le dai cu lac si sa iti faci niste modele cu alb (o floare in coltul din dreapta sus arata foarte dragut)

| roby_4487 a răspuns:

Uite eu sunt gimnast si ne da calciu si magneziu in fiecare zi.crede ma ca imi cresc unchile si parul foarte repedee
si am unghiile tari ca piatra.bine e si de la magneziu care ma dau pe maini pentru aparate. ia calciu si magneziu. pup