| stefan4953 a întrebat:

Hi! vreau niste idei despre compuneri cu titlu cum sa ne purtam la scoala acasa si pe strada. dau vot + funda caruia raspunde in maxim o ora

Răspuns Câştigător
| xXIrisXx a răspuns:

Pai nu e atat de greu. spune cum ar fi bine sa te porti. spune ca trebuie sa fi respectuos cu cei mai in varsta, acasa trebuie sa fii cuminte deoarece nu ai doar drepturi ci si indatoriri si la scoala ceva de genul ca inveti bine si ca esti politicos. si cuminte!