| AnaaMaria1995 a întrebat:

Hi. vreau si eu niste statusuri despre fite[despre fite nu de fitehee hee]. sau despre persoanele cu doua fete:X.Va multumesc. fundita pentru cele mai frumoasebig grin

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omoarate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adu-ti aminte cat de greu iti este sa te schimbi pe tine insuti si vei intelege apoi cate sanse ai sa-i schimbi pe ceilalti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cauta pe net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma respecti, te respect...ma iei cu vrajeala, te iau cu vrajeala, ma ataci, ma apar, ma urasti, nu te urasc,, si Stii de ce? pentru ca ceea ce pe tine te caracterizeaza.pe mine nu ma defineste"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu...sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Am vrajeala necesara pentru orice domnisoara. 2." Vino in iad sa vezi raiul meu frumoaso! ". 3. Se spune ca doar odata in viata te indragostesti cu adevarat…. sper sa fiu si eu prin preajma ta! ". 4." Vata de zahar? NU…Sirop de capsuni? NU…Ciocolata? NU…Nu pot gasi nimic atat de dulce ca tine! " 5. Sunt un rege… am bani, am masina, am casa, dar ce rost au toate astea daca tronul meu are roti? ".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am nascut sa joc pervers.pe sistem perikulos.sunt mikutza si variata si de toti invidiata. okhi kaprui si plielea fina pentru el sunt o regina.:X:X:Xsper sa te ajutewinking