| beea_9797 a întrebat:

Hi :*vreau si eu status de happy pentru ca multe pers cred ca sunt emo.sad

2 răspunsuri:
| Bog15 a răspuns:

"decat sa imi dai venele, prefer sa mi le intep" tongue, P.S. daca asta poza de la avatar, schimb-o, nu iti ajuta cauza tongue

| DreamyLife a răspuns:

I am very very very happy, nu deranjati fericirea!

Sau uite niste status funny laughing : I love you, I need you, I miss you, I vrea tu! laughing

Colo sus in cimintir
Stau mormintele in sir
Daca faci misto de mine
Fac un loc si pentru tine

Daca intr-o zi femeia pe care o iubesti iti e infidela si-ti trece prin cap sa te arunci pe geam, adu-ti aminte ca ai coarne, boule, nu aripi!

Azi m-am dus si eu la biserica. Cand ma uit la cucoana de langa mine.isi aprindea tigara. Doamne! sa scap berea din mana nu alta.

Ma uit la luna, te vad pe tine, ma uit la soare, te vad pe tine, ma uit in departare, te vad pe tine, DA` da-te dracu din fata mea odata!

munca nu a omorat pe nimeni da dc sa risc?

m-am gandit la statusu` asta toata ziua

cand eram mai mic si mergeam la nunta, toate babele ma loau de obraz si ziceau - lasa ca si tu urmezi... acum m-am facut mare si la fiecare inmormantare le iau pe babe de obraz si le zic -lasa ca si tu urmezi

Vrei sa te injur?
Sa'mi bag inima in pieptul tau,sa'mi sugi sufletul si toata iubirea pe care ti'o port!
Sa te omor cu iubirea mea, sa te ia dragostea mea, sa ma fugareasca cu tine.
Auzi? Sti ceva?
Ia mai du'te in sufletu meu ca m-ai facut sa te iubescphbbbbt

hei am ceva ciudat in calculator.ah era poza ta

Si cam atat ca m-am plictisit laughing:X
funditabatting eyelashes :X