| IuliaWosster a întrebat:

Hikisslove struck.
Intrebarea aceastea este inspecila pentru baietihappy dar si fetele pot raspunde cu placerelove struck. Voi credeti ca in zilele noastre fetele slabe.frumoase...cu bani.tupeiste.sunt mai bine vazute in societate (ma refer in fata baietilor).decat cele mai grasute dar frumoase.happy oare caracterul nu mai conteaza?

Răspuns Câştigător
| -=AleCS=- a răspuns:

laughing m-ati spart cu commurile astea laughing deci...
1- Pentru majoritatea baietzilor nu conteaza decat "astectul exterior" dar asta nu inseamna ca asa sunt toti
2- Si fetele sunt la fel... nici lor (voua) nu va pasa de "sentimentele" baietzilor ci doar asa... e "bun" sa fie... deci e ca o sabie cu 2 taishurihappy

13 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Depinde de guturile fiecarei persoane...eu aleg varianta 1.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Eu am 185 si 108 kilograme, dar pe langa asta, oricum ar fi, o aleg pe cea mai frumoasa si mai putin tupeista. Iar cand zici grasuta cred ca nu te referi la 80+, asa-i?

| juniper a răspuns:

Din pacate da, ei vad doar exteriorul, unii dintre ei, iar altii (1%) le pasa de interiorul lor.

mlm
| mlm a răspuns:

De ce sa nu recunoaste-ti ca va uitati numai la aspectul fizic al fetelor, inteligenta o lasati mai la urma, din cate am vazut eu fetele se uita la bani si la situatia materiala in rest nu se uita la nimic, dar baietii macar se uita la aspectul fizic al fetelor, cei drept nu toti, de ce sa-i bagam pe toti in aceeasi oala, ca nu toti sint la fel.

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Trebuie sa fie si ceva tupeu varianta 1 normal

| Andy~~Black~~Underground~~Mafia a răspuns:

Sincer numi plac alea tupeiste asa in prostie.imi plac alea cu fite ca se lasa greu.si mi-ar placea sa aiba taso o tona de bani laughing...cum sunt eu cu gagicamea...normal baiatu trebuie sa intretine fara... dar in cazul nostru ea ma intretina laughing

| putzulica a răspuns:

Pai depinde cum gandesc si ce suflet au.

| ancalazar a răspuns:

Daca stii sa te uiti la tine obiectiv si sa iti dai seama de plusurile si minusurile tale si apoi sa iti pui in valoare plusurile si sa iti maschezi minusurile totul va fi ok. Nu conteaza ce crede baiatul x despre tine important e sa te placi tu si sa stii tu ca faci tot ce poti pentru a fi in forma.Conteaza caracterul dar conteaza si ambalajul pentru ca nu e bine sa judeci o carte dupa coperta dar ca sa ajungi la ce scrie in carte trebuie sa te atraga cumva si coperta happy. Pentru lamuriri da-mi un mesaj.Respecta-te si vei primi respect! Iubeste-te si vei putea iubi si vei iubita!

| den a răspuns:

Slabe, frumoase.cu bani...tupeiste.si 0 creier. Fizic da st frumoase... dar in interior prea putin, eu am prieteni baieti care au spus ca nu ar prefera sa stea cu o tipa buna si cand scoate ceva pe gura sa te sperii...adica 0 creier.

| ana0metalhead a răspuns:

Eu nu cred ca ar fi vreo diferenta....adica daca nu te referi la fete grasute peste 80 kg nu?

| mariamaya08 a răspuns:

Pentru baietii de liceu, caracterul nu prea conteaza. fata sa fie " buna " si atat. Putini vor sa vada si cum gandeste acea fata sau ce simte ea, dar in timp isi vor da seama de ceea ce conteaza si va fi prea tarziu.

| IuliaWosster explică:

Hey SoftCristihappy nu normal ca nu ma refeream la 80+. eu ma refeream la 70-69...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranta conteaza si caracterul