| Loredana96 a întrebat:

Buna,baieti va plac fetele slabe sau mai grasute?

15 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Ceva sa semene cu mine dpdv fizic. adica sub 10% grasime corporala.

| shadow72 a răspuns:

Femeia daca e sa arate bine, arata bine si in cizme de cauciuc si salopeta....decic raspunsul e ca imi plac ambele genuri

| neutrino a răspuns:

Si, si, depinde de moment si scop.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Moderat. Nici anorexică dar nici o batoză ambulantă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De normale ce zici?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce-ntelegi tu prin slabe si prin grasute.
Incerc sa interpretez asa ca raspund slabe.
P.S. Prin fete slabe nu ma refer la alea de au piciorul cat mana mea.

| Happyjump a răspuns:

Schiloade,aschilopate

Răspuns utilizator avertizat
| Morrígu a răspuns:

Sunt fata, dar sunt lesbiana.
Deci, imi rezerv dreptul de a raspunde.
Imi plac cele care au 1, 60 si 50 de kg.

| gazaru a răspuns:

Cele dragute, normale si cu caracter de fata de treaba :* :* :*

| clickclicksnap a răspuns:

Cele ingrijite, manierate, feminine, inteligente...

| Valentino46Rossi a răspuns:

Putin plinuta.
Adica, daca e scobitoare nici n uma uit la ea.
Dar nici grasa. Sa aiba un corp frumos, indiferent daca e mai putin grasuta sau mai mult grasuta. Adica in jos picioarele mai subtiri si sa se mareasca in sus cate putin, posteriorul nu imens, dar nici o lamaie. Sper ca ai inteleswinking

| HihihiHahaha a răspuns:

Slabe!

| DonVagos a răspuns:

Acum depinde nici prea slaba dar nici grasa de preferat pe la 1.75 inaltime sa avia undeva la 50-60 kg.