| Hibriiiid a întrebat:

Hii! Am o mica tema(optional) la fizica si nu prea stiu ce as putea scrie la ea.am de facut, impreuna cu alte 3 fete de la mine din grupa, un proiect cu titlul 'Stiinta si Thnologia in antichitate'. Ce as putea scrie la ea. Exemple? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| paramore_7972 a răspuns:

Pai practic scrii despre cum era tehnologia in antikitate. poti da exemple de masinari care au fost inventate...sau mai usor poti sa te duci la biblioteca sa intrebi despre acest subiectlaughinglaughingsper ca ti'am fost de folosbatting eyelashes

2 răspunsuri:
| paramore_7972 a răspuns:

P. S:poti sa scrii depsre inventia avioanelor

| paramore_7972 a răspuns:

Ms pentru fundabatting eyelashes