| AneZniP a întrebat:

Hmm...thinking daca am 1.63 si 43kg sunt prea slaba?laughing si care ar fi greutatea normala pentru inaltimea mea?laughing

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ești slabă bine, în mod normal trebuie să ai 53 de kilograme.
Pa, pa.

| Tweetymrrr a răspuns:

Dacă tu te simţi oke aşa, atunci nu eşti deloc prea slabă. Sunt alte tipe care la 1, 70 şi ceva au greutatea ta şi nu vor sub nicio formă să se mai îngraşe.
Succes!

| ASIGURATORUL a răspuns:

Esti la limita inferioara a greutatii, deci nu trebuie sa mai slabesti.Limita superiora ar fi pe la maxim 55 kg. Daca ai mai pune 5-6 ar fi tocmai bine.Acum depinde de cum vrei si tu sa arati, mai supla sau mai proportionata.

| blueangel99 a răspuns:

Ar trebui să ai 53 kg.
Consultă medicul de familie, ca să îţi recomande o dietă sau ceva ca să aduni kg şi să ajungi la greutatea potrivită.
Pa, pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de varsta si de costructia corporala. Sunt persoane care arata foarte bine la greutatea asta.