| Etiquette a întrebat:

Hmm multi intreaba poreclehappy
Eu am deja una. dar voi ce porecle gasiti la numele Elena?happy.

Răspuns Câştigător
| alexa007 a răspuns:

Ela, Ely, Elenutza, Eliza, Ena, Lena, Elenu, Ezy, Ele, Helena, Helen, Alena, Eliana, Elenutz

7 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Poate abrevieri. Porecla nu are nicio legătură cu numele.
Lenuţabatting eyelashes. Sau Elahappy.

| AnnaMariaaa a răspuns:

Elly, Ela, Lena, Elenu stiu.

| Ada... a răspuns:

Bună! Lena, Ely, Ele, Ella, Ena.
Sper că ţi-am fost de folos!winking

| AlexSadik a răspuns:

Pai eu am o colega pe nume Elena si are porecla BICU' de la BIC' adica este mai baietoaica si ne batem joc de ea zicandu-i ca are par pe piept laughing e amuzant mai ales cand plange odata a plans asa tare ca a vomitat in clasa in ora de geografie, si unul s a ridicat din banca si a strigat UITATI DOAMNA EUROPA! si a ras si profa de ea si rad toti profii si toata scoala isi bate joc de ea rolling on the floor AM GLUMIT(de la faza cu plansul) e ceva amuzant si ea rade si ne intelegem bie, acum primesc funda ca am povestit ceva amuzant?

Răspuns utilizator avertizat
| nowgone a răspuns:

Aveam o prietena si tin minte ca ii puneam tot felul de "porecle"sad :
elenskylaughing, elenu stiu, leny, elly...

| raliu98 a răspuns:

Ellelaughingasa ii spun surori mele:d