| Forevăr a întrebat:

Hristos a Inviat!

Maine poimaine tetrmin scoala [clasa a8a ] si nu stiu ce liceu sa aleg.
Mie-mi place sa dansez, dar multi imi spun ca nu o sa imi gasesc un servici straight face
Imi mai place si sa "coafez" dar nu stiu nici un liceu straight face
Este cineva din Italia-Piemonte-de prin Torino sau de pe langa Torino care stie un liceu de "parruchiere" puppy dog eyes

P. s : Nu vreau licee de la Milano, Roma sau ceva mai departe de Torino.
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| AndaWest a răspuns:

In ziua de azi toate fetele vor sa devina dansatoare si coafeze, daca esti dispusa sa pui ''fundul la bataie'' daca intelegi ce vreau sa zic, vei reusi. daca nu, cauta-ti o meserie serioasa

| AndaWest a răspuns:

In ziua de azi toate fetele vor sa devina dansatoare si coafeze, daca esti dispusa sa pui ''fundul la bataie'' daca intelegi ce vreau sa zic, vei reusi. daca nu, cauta-ti o meserie serioasa. a, si se scrie parrucchierehappy