| ajutorul3000 a întrebat:

Http://creativemonkeyz.com/roboti/robotzi-s02-ep-special -acta/
Ce credeati despre ACTA inainte de a vedea videoclipul si ce credeti acum?

2 răspunsuri:
| mitsufball a răspuns:

Credeam ca este o simpla lege si ca totul va fi cum este acum, dar dupa ce am vazut mi-am schimbat total parerea si aceasta"Acta" trebuie oprita si daca nu o oprim noi cei ce folosim internetul atunci cine sa o opreasca?

| Puffy99bestfriend a răspuns:

Credeam, ca pur si simplu, este un anunt, iar acum, cred ca este un anunt foarte important si trebuie sa ne opunemn acta, daca vrem sa nu mai traim o data perioada comunista