| anonim_4396 a întrebat:

Http://www.desenatori.ro/desen-1602652.htm
Ce parere aveti?;;)

9 răspunsuri:
| kiky278 a răspuns:

Cool... e al tau?

| AnemonaP a răspuns:

Super la inceput pare o magzaleala dar dupa un desen foarte super nu inteleg cum poate sa-l deseneze asa

| uncontdestuldenasol a răspuns:

@kiky278: da, e al meubig grin
@Ⱡⱥⱴצ : asa am gaist poza, si desi mi se pareau si mie petalele prea incarcate de fulgi de zapda[punctele albewhistling], dar daca schimbam nu mai imi iesea bine deloc.

Nu e cel mai bun din galerie, dar am facusem o pauza lunga si mi-am iesit din mana.

| VitaminaColorata a răspuns:

Superb trandafirullove struck
ai mult talent;] felicitariiii!

| FaraNumeNuoah a răspuns:

Sooooooper, insa era mult mai frumos fara petele alea albee pe trandafir.

Vad ca esti ff talentataday dreaming

bv!smug

sper ca ne vei arata in continuare desene facute de tine, is pur sh simplu superbe! day dreamingday dreamingday dreaming

c0L0r

| ᴥʙɛʙɛᴌᴜṣḁᴥ a răspuns:

Destul de frwm... imi place dar cred ca era mai bine fara atat de multe pete de alb pe petale. sincer... mult noroc ca vad ca ai telent

O zi buna!

lavy.

| iuliutzza a răspuns:

Fain site happy

| DanielaMe a răspuns:

Foarte frumos, cine a facut acest desen are talent adevarat happy.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi se pare interesant, imi place site-ul, maine o sa stau mai mult pe ca trebiue sa raspund la intrebari.