| alexya_8105 a întrebat:

Http://www.thesimsresource.com care ma ajuta si pe mine? va rog care stiti si a-ti mai descarcat de pe site asta ...de ce nu ma lasa sa descarc ca sunt logata si am si sims 1 instalat? funda

4 răspunsuri:
| UNKOWN a răspuns:

De cand caut si eu un site de unde sa downloadez sims; o3.
dar unde pot sa dau sa-l descarc? ca nu gasessc.
>; d

| adrian_8349 a răspuns:

Nu trebuie nici un program, iti trebuie sa fi logata si ce vrei sa descarci sa fie gratuit (adica la free)

| Roxy_5021 a răspuns:

Eu am sims3 si mi-am descarcat, dar la unele obiecte imi spune ca au fost instalate cu succes si cand intru nu am acele obiecte( si nu stiu care e problema dc nu merge bine la toate).
P.S. Sims( 1, 2 sau 3) se poate descarca de pe retea

| Sergono a răspuns:

Probabil nu ai vreun program necesar pentru a accesa acea pagina happy