| TpuNoName123 a întrebat:

Http://xphones4all.com

Ce parere aveti?

Sunt seriosi?

Banii nu ii pot plati la sosirea coletului? Trebuie sa-i trimit inainte?

Funda!

2 răspunsuri:
| emilitalia a răspuns:

Cat de seriosi sunt nu am de unde sa stiu dar dupa modul de plata pe care il au eu cred ca sunt destul de seriosi. Cine a zis ca nu poti? Ai citit regulamentul? Citeste aici..http://xphones4all.com/ro/how-to-pay. Eu lucrez cu ocazii.ro

| mariusdimancea86 a răspuns:

Buna eu mi-am luat de curand de pe site-ul lor un iphone 5 16 gb si am platit inainte produsul mi-a ajuns in 6 zile a venit sigilat cu garantie 2 ani de zile.In comparatie cu alte site-uri au preturi super bune