| Geronimo9234341 a întrebat:

Hyyyyyyy,
In ce sa ma imbrac de hallowen, eu vreau costum de rapper ceva idei, ceva Home Made sa zic >asa...deci?
zFUNDDDDDDA! xD

Răspuns Câştigător
| Psihiatra a răspuns:

Shci eu am avut aceeashi dilema...costumul :|incearca sa iti ipui o esharfa pe cap, peste o shapca, multe multe lantzuri lungi, cu medalioane mari, un tricou cu maneca lunga, peste unul cu maneca scurta, o vesta (ceva de genul http://www.google.ro/......tp?/imgres r:3, s:17&biw=1024&bih=574 )fa`ti ceva tatuaj gen 50 cents cu o carioca neagra(pe gat si maini)adidashi mari si jeanshi preferabil rupti.Happy Halloween;)

2 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

De Halloween trebuie sa ai o constumatie cât mai ciudata, nonconformistă si ceva ce nu ai putea purta in viaţa de zi cu zi.Costum de raper, nu ştiu ce să zic.vezi destui pe stradă. nimeni nu o să'şi dea seama că e un costum. Încearca si tu sa te constumezi în zombie, chucky, pirat sau...supă la plic laughing

| AlexMaddox a răspuns:

Da frate si eu tot asa vreau, hai sati zic, mi-am luat ceva gheaca de la magazinul new yorker (din mall) imi place ca acolo sunt chestii de rapperi asa. si mi-am mai luat ceva blugi cu ceva design mai vechi, dar nu din aia cu gauri etc. ideea mea e ca eu la maneci la gheaca pun banda adeziva si o fac rosie cu ceva marker, dupa aia imi lipesc si pe spate banda si o fac tot cu markerul rosie (u poti fii mai inventiv ) la blugi tot asa ca si la geaca doar ca la unul dintre piciore ridic putin sa se vada pana la genunchi picioru si ma fac cu ceva rosu sau imi fac o solutie din sirop de porumb si mai multe chestii si o pun, dar daca vrei sa ati iei sicv papuci e bine si cu ceva facut de tine. am luat aceasta idee din jocul left 4 dead uite aici link cu poza ca sa te poti ghida http://www.google.ro/......tp?/imgres sper ca ti-a fost de ajutor informatia mea