| Alien a întrebat:

"Iar murim" sustine Descopera.ro http://www.descopera.ro/stiinta/5592692-la-90-de-secunde -de-catastrofa
Cu toate ca inainte cu cateva zile spunea http://www.descopera.ro/dnews/5074266-2012-a-cazut-apoca lipsa-vine-in-2406 :)
Ar fii pacat de http://www.descopera.ro/......espre-tine cu milioane de ani de evolutie!
Eu astept nerabdator decembrie 2012!
E minciuna la primul link?
Va rog, nu mai scrieti ca "numai Dumnezeu stie" eu stiu ca el stie dar vreau sa stiu(e) si eu/el/ea/eii!

Răspuns Câştigător
| mariaw a răspuns:

O mare prostie. Dovada si "descoperirile" zilnice cu care incearca sa se afiseze. Daca ar fi sa fi luat in calcul toate posibilele avertizari(printre care experimentul de la Geneva) ar fi trebuit sa ne luam zborul de mult.
Dar dupa cum ai spus si tu, vom trai si vom vedea.

4 răspunsuri:
| xuanbou a răspuns:

@ Criticul - da man, chiar pleaca de acolo. citeste blue beam project, ce vor sa faca retardatii astia oh go on. Dumnezeu vede...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ultimul link interesant, despre apocalipsa, o sa treaca multe milioane de ani pana cand Terra va deveni un asteroid in goana prin univers.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stau si ma intreb... Oare chiar totul pleaca din america?
Sfarsitul lumii din america...gripa din america... Ce dracu e america aia?
Cat de penibili pot fi astia cu stirile lor de rahat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tensiunile induse in liniile de inalta tensiune de "bilele de plasma" produse de furtunile solare precedente au fost de cateva mii de ori mai mici decat supratensiunile produse de fulgerele ce cad frecvent pe linii. Nu avem nici un motiv sa credem ca aceasta furtuna solara particulara va fi de mii de ori mai puternica decat precedentele, nu-i asa? Cautati pe gogu expresia "surge arresters"