| Teodoraa6 a întrebat:

Idei de cadouri simple si foarte dragute pentru prietenu meu(18 ani) altceva in afara de parfum,haine, rama foto, breloc.

3 răspunsuri:
| AnonimaOk a răspuns:

Buna.
Depinde ce ii place lui, ce il atrage, ce il pasioneaza, ce il reprezinta. Daca e un intarziat ii poti lua un ceas, daca e pasionat de un sport gen fotbal ia o minge, daca se da cu skateboardul i-ai o pereche de skateri sau o placa, daca e bun la pictat ia ceva in acest sens.
Daca nu, poti lua un cadou ceva personalizat... o cana cu o poza cu voi 2.
Daca e nebun dupa muzica ia-i un mp3 sau niste casti.
Sper ca am ajutat.

| Teodoraa6 explică:

Un ceas mi se pare banal laughing si mingea la fel, voiam ceva dragut

| lalla97 a răspuns:

Poti face un album cu fotografiile voastre la care sa adaugi cateva cuvinte..sigur i`ar place.happy