| MONSTA a întrebat:

Idei de tatuaj? Daca imi dati idei de desen, spune-ti si ce semnifica,pentru ca vreau sa mi se potriveasca si mie, cum sunt eu.
Am tot cautat si eu..si nu stiu, nu imi vine nimica in minte, poate ma ajutati voi

1 răspuns:
| Iusty15 a răspuns:

Daca iti faci un tatuaj ai grija sa te reprezinte ca sa nu iti para rau mai tarziu, eu personal vreau sa-mi tatuez porecla cu care o alint pe iubita mea si vreau sa fie intr-un loc special adica langa inima, daca vrei un desen poti face un animal in care te regasesti sau un anumit obiect, ceva care sa iti defineasca caracterul, sper ca te-am ajutat!