| Ioanaaa96 a întrebat:

Ieri am fost la strand la Cacica si am vazut un tip care m-a privit insistent tot timpul. Mie mi-a placut de el, dar eram cu familia si cred ca i-a fost rusine sa intre in vorba cu mine. Eu nici macar nu stiu cum il cheama si el la fel.Credeti ca ne vom mai putea intalni vreodata? Ce ar trebui sa fac ca sa-l mai vad macar o data?:-s

Răspuns Câştigător
| nklfjagfalkhgalkgh a răspuns:

Pai iti dai seama ca nu ai cum sa dai de el prin faptul ca nu il cunosti, doar daca ai noroc si o sa il vezi din nou, dupa care sa vorbiti.winking