| gabibt a întrebat:

Ieri cand am dat sa pornesc jocul "NFS Hot Pursuit 2010" mi-a aparut mesaj ca sa dau accept la update'uri (versiunea 1.03 sau ceva de genu.). Am dat ok si s-a updatat. Apoi mi-a aparut un mesaj cu "Product Activation" si imi cere un cod (un serial number).
Daca aveti codul, dati-mil si mie va rog! Dau

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Pai daca stii ca nu ai jocul cumparat din magazin la ce ai dat drumul la update-uri? Incearca crackul asta acum:
http://www.megaupload.com/? d=DZJQGA7K
Daca nu merge spune-mi si iti dau alt joc sa-l instalezi sau reinstaleaza-l pe cel care il ai acum! Deci il dezinstalezi si apoi reinstal! lasa un PM!