| bocascity a întrebat:

Ieri cand aspiram.am dat cu piciorul in prag si m-am lovit la degetul mic. S-a cam umflat si e vanat. Ce imi spuneti sa fac... Diseara e balulcrying

4 răspunsuri:
| Pisicuța a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat, numai puteam sa merg, sa ma sprijin pe piciorul ala, da am dat tare din greseala de prag si am stat vreo 2-3 zile pana mi s-a vindecat straight face... ce poti sa faci? sa faci sa nu te sprijini prea mult pe el...stiu intr e veche si rasp prea nou happy

| KAMYTZU a răspuns:

rolling on the floor ce ghinion

| bocascity explică:

Nu am timp sa ma duc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebe sa mergi la doctor ca va fi mai bine