| IubesteEa a întrebat:

Ieri fostul cand treceam pe langa el se tot uita la mine eu eram de serviciu si apoi cand m-am dus jos la cealalta colega de serviciu el se apropia de mine si mi-a pus piedica asa a facut prima ora cand eram despartiti si ne-am impacat si ieri a stat cu mine si am incercat sa il bagam in clasa si pana la urma a mers si ieri era singur dar se uita la mine offf si m-a intrebat daca ies afara adica sa stam noi doi lol ca altadata tot asa facea s-ar putea sa ma placa? din nou?//

Răspuns Câştigător
| DeeaDeeutza a răspuns:

Se poate ca el sa te placa inca. Dar nu iti fa sperante dejeaba bine? Este clar in jur de 70-90% ca te place. Dar se poate sa nu te placa. Asa ca decat sa iti faci sperante gandeste bine inainte. Inainte sa iti distruga inima. SUCCES!

3 răspunsuri:
| Justmeandmysmile a răspuns:

In primul rand n-ai pic de coerenta in textul asta (probabil de emotii) si da, eu cred ca te place din nou

| alisuka_8196 a răspuns:

Da eu cred ca asta e clar mai mult ca sigur te placehappy

| lewiscristian_4963 a răspuns:

Este clar vrea sa va impacati! dar unii baieti nu stiu cum sa atraga atentia! asa o fac ei in mod mai dur