| Irina442 a întrebat:

Ieri m-am tuns groaznic, dar nu se vede decat cand am parul prins. Cam in cat iti creste parul pe lună?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1-1.5 cm pe luna. Poti sa iei vitamine de la a la z ca sa-ti creasca mai repede sau suplimente speciale pentru par.

| GreenVoid a răspuns:

1 cm maxim unu jumate pe luna.

| Simonik_Simona_2000 a răspuns:

Depinde de persoane.
La unele persoane le cerște repede părul iar la unele nu
Într-o lună crește intre 1-2 maxim 3 centimetri.

| MyLadySad a răspuns:

Salut, Irina!
Depinde de la persoana la persoana..De exemplu, mie imi creste parul foarte greu, am vazut asta, deoarece, exact ca tine, m-am tuns prost.
Ca sa creasca mai repede spala-te cu un sampon cat se poate de natural, fara prea mult parfum, deoarece acele substante mai mult distrug parul...depinde si cat de mult ai tuns, in orice caz, ti-am spus, depinde de persoana.
Pup&Ly!