| anonim_4396 a întrebat:

Ii puteti zice cum se numeste filmul care este acum pe Acasabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| maryana5 a răspuns:

@TraficantaDeSentimenteRoz: este film! nu serial rolling eyes
cum ti-am zis...prin 2006 producatorii au facut un film care sa continue finalul telenoveleiwinking
filmul nu are episoadewinking ca un serialwinking
ma bucur ca te-am ajutatwinking happy
xoxo, mary peace sign

13 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu am dat pe acasa, dar am gasit un gihd tv online care zice ca acum se difuzeaza "Lacrimi de iubire" big grin

kratos
| kratos a răspuns:

Lacrimi de iubire!

| maryana5 a răspuns:

Lacrimi de iubire-> filmul continua povestea din fosta telenovelawinking
xoxo, mary peace sign

| Viuvi a răspuns:

Pai de la 9 30 la 11 30 big grin

| Mina a răspuns:

Lacrimi de iubire. Asta spune google-ulhee hee.

| yourfriend_1956 a răspuns:

Lacrimi de iubire -
o chestie care copiaza telenovela

| papushikroz a răspuns:

Lacrimi de iubire

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si de la ce ora incepe?
Ce program are?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.acasatv.ro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar in ce zile?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uite ti-au raspuns toti ce este acum pe acasa tvhappy. Iar eu iti spun pe viitor ca sa vezi mai rpde ce te intereseaza faci astfel: scrii pe google:program tv acasa tv(pro tv, prima tv, mtv, etc) si iti arata ce ruleaza in momentul acela si ce se difuzeaza intreaga zi!happy
Mult mai simplu decat sa astepti raspunsurile utilizatorilor TPU!

Bafta! Si vizionare placuta la prostiawhistling aia de film.sincer e o prostie...nu dati cu pietre!phbbbbt

:*:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar cum se numeste programul acela care pot sa ma uit pe net la filmul ala care este acum ca la tv?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Impreuna pentru totdeauna