| lili24l a întrebat:

Il plac pe un baiat din acelasi liceu cu mine. Ne salutam cand ne intalnim dar nimic mai mult. ma inteleg bine cu prietenul lui dar nu incat sa am incredere in el. Pe baiatul pe care il plac am intrat de 2 ori pe fb, nu avem unde sa ne intalnim intamplator, gen activitati comune si astfel imi e greu sa ma bag in vorba cu el si nu stiu ce sa fac. nu as vrea sa-si dea seama ca-l plac pentru ca mi-e frica ca el nu ma place si el. as vrea sa-l fac mai intai pe el sa ma placa dar nu stiu cum.

Răspuns Câştigător
| Brunette67 a răspuns:

Bună happy Ceea ce trebuie să faci este să iesi cam pe unde stii ca iese si el.
Aranjeaza-te, imbraca-te frumos si fi cat poti de eleganta. Comporta-te frumos si nu le da importanta multora ..va crede că esti cu*va fară sa te cunoasca cu adevarat. Cand va remarca o schimbare la tine, te va baga in seama. Incearca să zambesti mult cand vorbesti cu el ..si să fi draguta, dar cand zice ceva ce nu iti convine sau cand face o gluma proasta da-i peste bot.o sa-i intri la inima pentru că baietilor le plac fetele inteligente :*. Dacă vrei imi lasi id tau prin mesaj si vorbim, te ajut mai mult asa :*. astept raspuns :* Te pup :*