| Spinoasa a întrebat:

Imi apare jos cand deschid pc:a driver is installed that causes stability problems with your system.This driver will be disable.Please contact the driver manufacturer for an update that is compatible with this version on Windows. Ce trebuie sa fac, imi afecteaza cumva pc?

1 răspuns:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Trebuie sa instalezi actualizarile pentru acel driver.
Mergi la control panel /system and security/wimdows update si acolo alegi. Dupa ce a gasit actualizari, le dai install, si n-o sa mai ai probleme.