| TheSpecialOne a întrebat:

Imi cade parul. Va rog sa ma ajutati! M-am dat cu gel si imi cadeau cate 20 fire cand ma spalam pe cap (vreo luna) am trecut la spuma si primele cateva saptamani nu imi cadea nimic. maxim 2-3 fire si acum au inceput sa cada si cate 10. Ce sa fac? Cu ce sa ma dau sa nu cada? Gelul a fost schwartzkopf si spuma schauma...

2 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Nu te mai da cu toate chimicalele in cap, am un prieten care se da cu gel deja pot sa-i vad chelia printre fire, daca vrei sa mai ai par in cap pana la 30 de ani scapa de toate astea, si eu imi ridic parul dar e de ajuns sa te uzi bine de tot pe cap dupa sa il modelezi cu feonul, iti ramane chiar si a 2 a zi dupa ce l-ai facut la fel aranjat ca in prima zi, plus de asta ai un aspect natural, nu fire lipite intre ele care arata groaznic.

| oanaro a răspuns:

Incearca tratamentul impotriva caderii parului de aici: http://www.tratamentchelie.aaz.ro
Este suuuper bun